PARTNEŘI NAŠÍ SPOLEČNOSTI

STAVOINVEST GROUP s.r.o.

energeticky úsporné rodinné domy STAVOINVEST GROUP s.r.o. STAVOINVEST Group s.r.o. se zaměřuje na individuální výstavbu rodinných domů v energeticky úsporných a nízkoenergetických parametrech.
Firma je založená na schopnostech a kvalitě zkušených stavbyvedoucích a prověřených zručných profesantech (topenáři, instalatéři, elektrikáři, klempíři, obkladači, kameníci). Cílem společnosti není kvantita, ale v první řadě kvalita a spokojený zákazník.

Golf Club Podbořánky

Golf Club Podbořánky Golf Club Podbořánky v současné době nabízí golfistům devítijamkové hřiště, cvičný putting a chiping green a samozřejmostí je driving range. Nové zázemí poskytuje všem návštěvníkům možnost příjemného posezení spojeného s občerstvením. Nespokojí-li se s občerstvením přímo na hřišti, mohou využít příjemných prostor restaurace Penzionu u Příhodů, kde je možno se i ubytovat.

WOODCOTE CZ - Klatovy

WOODCOTE CZ - Klatovy Koncept prodejen stavebnin s nejlepším zákaznickým servisem a technickým know how poskytovaným lokálními odborníky zaměřující se na dodávky v oblasti interiérových systémů, izolace a fasádních systémů.

Zámečnická výroba - SY-KOVEX KT

WOODCOTE CZ - KlatovyVýroba ocelových konstrukcí, oplocení, posuvných a samonosných bran, venkovních zábradlí a schodů. Provádíme veškeré drobné zámečnické práce.