Kde jsem: Plastová okna » Zasklení

ZASKLENÍ

Izolační dvojsklo

Všechny vyráběné výplně jsou zaskleny izolačním dvojsklem o tloušťce 24 mm (float 4 mm - mezera 16 mm naplněna netečným plynem Argon - float 4 mm). Vzdálenost mezi jednotlivými skly vymezuje dutý nerezový distanční rámeček plněný vysoušecím prostředkem. Ke zlepšení tepelně izolačních vlastností se meziprostor plní plynem s nízkou tepelnou vodivostí, jako je argon, nebo krypton.

Teplý nerezový rámeček zabezpečuje skla stále čistá a bez rosení i v zimních období. V současné době dodáváme jako standard u všech izolačních skel.

Meziskelní příčky

Izolační skla mohou být opticky dělena okrasnými dělícími mřížkami umístěnými v dutině skla v různých šířkách, kombinacích a barevných odstínech.

Výrobky úspěšně odolávají extrémním vlivům vnějšího prostředí, přizpůsobí se i velmi odvážným představám architekta. Do prostor vnášejí komfort, pohodu a bezpečí. Maximální úspora energií zaručuje rychlou návratnost investic. Dokonalá protisluneční ochrana a zvukově izolační vlastnosti vytvoří příjemné a tiché prostředí i uprostřed velkoměsta nebo v sousedství letiště. Bezpečnostní skla poskytují dostatečnou ochranu proti násilnému překonání.

Z naší nabídky můžete zvolit kombinaci parametrů skel přesně na míru potřebám v konkrétním místě.

sklo s tepelnou ochranou

IZOLAČNÍ SKLO S TEPELNOU OCHRANOU
Ug = 1,1 W/m2K

Využijte zasklení plastových oken s tepelnou ochranou. Nová generace tepelně izolačních skel udržuje v domě teplo a tím výrazně snižuje náklady na vytápění tzn. dům bez chladných zón a chrání životní prostředí (snížení emisí při vytápění).
Zvláštní charakteristika:

 • Udržuje teplo, brání chladu
 • Využívá sluneční energii - ale ne nadměrně
 • Snižuje náklady na vytápění
 • Šetří životní prostředí
 • Vytváří příjemné pokojové klima
 • Barevně téměř neutrální
 • Zaručuje nejvyšší kvalitu zpracování a životnost
bezpečnostní sklo

BEZPEČNOSTNĚ IZOLAČNÍ SKLO

Tvrzené bezpečnostní sklo je díky svému speciálnímu tepelnému zpracování při výrobě zvláště odolné proti prasknutí. Jestliže přesto dojde k prasknutí, rozpadne se na malé tupé střepy, které nemohou způsobit zranění.
Zvláštní charakteristika:

 • Skla lepená: poskytují ochranu proti zranění
  (v případě prasknutí)
 • Skla kalená: chrání proti útoku zvenčí
protihlukové sklo

PROTIHLUKOVÉ IZOLAČNÍ SKLO

Chrání spolehlivě před tzv. hlukovým smogem, který se dnes stává ve velkoměstech hlavní zátěží spolu se znečštěním vzduchu - není ovšem "hluk jako hluk". Rušivé spektrum hluku se skládá z několika frekvencí, které jsou různě intenzivní, proto jsou některé frekvenční rozsahy hlasitější a to znamená, že i rušivější než jiné.
Zvláštní charakteristika:

 • Vysoká plošná hmotnost tabulí
 • Rozdílná tloušťka tabulí
 • Zvětšený prostor mezi tabulemi
 • Použití speciálních plynů v prostoru mezi skly
 • Zrušení vazby skelné hmoty
protisluneční sklo

PROTISLUNEČNÍ IZOLAČNÍ SKLO

Skla zabraňují nepříjemnému zahřívání interiéru a snižují tak zátěž klimatizace, šetří energii a aktivně přispívají ke zlepšování životního prostředí. Dále je možno tot sklo vybavit doplňkovými vlastnostmi, ať už je to schopnost tepelné či zvukové izolace, odolnost proti vloupání, ochrana osob, ochrana před úrazem nebo požárem.
Zvláštní charakteristika:

 • Tvrdě pokovené:
  jednoduché nabo izolační sklo, silně reflexní
 • Probarvené ve hmotě:
  jednoduché nebo izolační sklo, málo odráží, absorbuje

ORNAMENTÁLNÍ SKLA

Ze všech stavebních materiálů právě sklo může zároveň chránit před vnějšími agresemi při zachování kontaktu s prostředím.
Nechat proniknout množství přirozeného světla do interiéru budov, poskytnout výhled do vnějšího světa a kombinovat průhlednost se vzhledem, takové jsou základní funkce ornamentálního skla.

ornamentalni sklo
Delta
ornamentalni sklo
Flutes
ornamentalni sklo
Galaxy
ornamentalni sklo
Bucny
ornamentalni sklo
Cathedrale
ornamentalni sklo
Crepi
ornamentalni sklo
Gothic
ornamentalni sklo
Chinchilla
ornamentalni sklo
Kathedral Gross
ornamentalni sklo
Kůra
ornamentalni sklo
Martele
ornamentalni sklo
Niagara
ornamentalni sklo
Nordic
ornamentalni sklo
Orchid
ornamentalni sklo
Sahara